Latające dyski

 

Japonia – Polska godz. 9:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

Kanada – Kolumbia godz. 10:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

USA - Australia  godz. 12:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

Kolumbia - Polska godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

Australia - Kanada godz. 16:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

USA - Japonia godz. 18:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Filip Gawęcki i Maurycy Szpak

 

Sporty wrotkarskie

 

Jazda szybka - wyścig na torze  godz. 9:00 (Polsat Sport News)

komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

 

finały godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Lepa i Alicja Dworakowska

 

Ratownictwo wodne

 

godz. 10:00 (Polsat Sport Fight)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski

 

godz. 19:30 (Polsat Sport Fight)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski

 

Sumo

 

godz. 12:40 (Polsat Sport Fight)

komentują: Adam Romański i Kewin Rozum

 

Futbol amerykański

 

USA – Niemcy godz. 13:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Jędrzej Stęszewski

 

Polska – Francja godz. 19:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Jędrzej Stęszewski

 

Wspinaczka sportowa

 

godz. 14:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak

 

godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Patryk Czermak

 

Gimnastyka artystyczna

 

maczugi i wstążka - eliminacje godz. 16:00 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

 

maczugi i wstążka – finały godz. 20:00 (Polsat Sport News)

komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

 

Pływanie z płetwami

 

godz. 19:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski

 

Wrotkarstwo figurowe

 

godz. 20:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski

 

Gimnastyka

 

aerobik sportowy - trio i uklad grupowy godz. 0:30 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

 

aerobik sportowy - trio i uklad grupowy finały godz. 1:30 (Polsat Sport)

komentują: Aleksandra Szutenberg, Alicja Rutkowska – Kucharska i Małgorzata Sobera

 

Magazyn podsumowujący TWG godz. 23:00 (Polsat Sport i Super Polsat)