Zaskakujący transfer! Lipski może trafić do Chorwacji

Piłka nożna
Zaskakujący transfer! Lipski może trafić do Chorwacji
fot. Cyfrasport

Patryk Lipski jeszcze przed zakończeniem ubiegłego sezonu rozwiązał kontrakt z Ruchem Chorzów. Euro do lat 21 miało być dla niego trampoliną do nowego klubu, ale nieudany występ naszej reprezentacji nie zwiększył zainteresowania zagranicznych klubów. Teraz okazuje się, że Lipski ma ofertę z kraju, do którego Polacy trafiają nieczęsto. Z Chorwacji.

HNK Rijeka, która jest zainteresowana Lipskim, to sensacyjny mistrz Chorwacji. Lokalne media donoszą, że Lipski był widziany na meczu HNK Rijeka z NK Rudes. Do podpisania kontraktu z tym zespołem jeszcze daleka droga, ale taki wybór byłby co najmniej zadziwiający. Przed Euro Polak liczył na transfer do mocnej zachodniej ligi, ale teraz wydaje się, że może być z tym problem.

 

Patryk Lipski od 11 maja jest wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z Ruchem Chorzów został rozwiązany z winy klubu. Przyczyną było niewywiązywanie się klubu ze zobowiązań finansowych wobec piłkarza. W ostatnim sezonie w barwach „Niebieskich” zagrał w 30 spotkaniach. Strzelił w nich pięć goli i zanotował siedem asyst.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie