Były piłkarz Legii Warszawa zapowiada Apokalipsę

Siatkówka
Były piłkarz Legii Warszawa zapowiada Apokalipsę
fot. Cyfrasport

Sebastian Szałachowski, były piłkarz m.in. Legii Warszawa za pośrednictwem Facebooka zapowiedział nadchodzący ”Sąd Ostateczny”. - Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce – napisał.

Szałachowski działa w domu modlitwy przy parafii Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie, którego jest założycielem. Po zakończeniu kariery były skrzydłowy oddał się religii m.in. pomagał podczas egzorcyzmów o. Radomirowi Kryńskiemu. Przestał, gdy na świat przyszło jego drugie dziecko.

 

Swoje poglądy piłkarz takich klubów jak Legia Warszawa, Górnik Łęczna czy Cracovia często zamieszcza w formie cytatów na Facebooku. Ostatnio tematyką jaką się zajmuje jest Apokalipsa.

 

Oto kilka fragmentów znajdujących się na profilu 33-latka:

Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia

Mściwe ramię Boga uderzy w złych ludzi, a Jego wielka moc ukarze ich pychę i zarozumiałość. Do wytępienia tych bezbożników i heretyków pragnących obalić Kościół i zburzyć jego fundamenty Bóg zatrudni potęgę piekła

Gdy identyczne proroctwo dochodzi do nas z ust ludzi żyjących w różnym czasie i gdy łączy się ono z innymi zapowiedziami, które już się wypełniły, a dodatkowo świętość owych proroków została uznana przez Kościół, trudno przejść obok tych słów ze wzruszeniem ramion.

Wszyscy wrogowie Kościoła, znani czy nieznani, zginą podczas tej powszechnej ciemności. Wyjątkiem będzie garstka, którą Bóg wkrótce nawróci. Powietrze będzie pełne demonów, które ukażą się pod różnorodną ohydną postacią.

 

 

Szałachowski w Ekstraklasie rozegrał 170 spotkań, strzelił 32 bramki. W barwach Legii zdobył mistrzostwo, Superpuchar oraz Puchar Polski.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie