Memoriał Wagnera: Kanada - Francja. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Memoriał Wagnera: Kanada - Francja. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Po dwóch dniach zmagań nadszedł czas na roztrzygnięcie Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Prowadzona przez Stephane'a Antigę reprezentacja Kanady podejmie niepokonaną jak dotąd Francję. Drużynie z Ameryki Północnej nie udało się jeszcze odnotować zwycięstwa na tym turnieju.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to ostatni sprawdzian dla narodowych reprezentacji przed mistrzostwami kontynentów. W niedzielę roztrzygnie się, kto może być spokojny o swoją formę.

Kanadyjczycy jak na razie nie są w stanie dorównać poziomem europejskim drużynom. Na inaugurację przegrali z Rosjanami 1:3, a następnego dnia musieli uznać wyższość Polaków nie wygrywając nawet jednego seta. Nie napawa to optymizmem przed rozpoczynającymi się niebawem kontynentalnymi mistrzostwami.

Podopieczni trenera Laurenta Tillie nie mają powodów do zmartwień. Po dwóch meczach jako jedyna drużyna mogą pochwalić się kompletem zwycięstw. Pierwszego dnia pokonali reprezentację Polski 3:2. Dzień później o roztrzygnięciu spotkania z Rosją na ich korzyść również decydował tie-break. Trójkolorowi są jednymi z głównych kandydatów do walki o medale podczas rozpoczynającego się 24 sierpnia turnieju Eurovolley 2017 rozgrywanego w Polsce.

Transmisja meczu Kanada - Francja od godziny 15.00 w Polsacie Sport Extra.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze