Od pewnego czasu głośno mówi się o odejściu Perrina z Resovii. Zawodnik skuszony przez swojego agenta wysokim kontraktem ma zamiar przejść do ligi chińskiej. Klub z Rzeszowa zapewniał, że nie wyrazi zgody na ten transfer, ponieważ zawodnik ma ważny kontrakt na kolejny sezon. Prezes Bartosz Górski wystosował nawet pismo do Światowej Federacji Siatkówki oraz Kanadyjskiej Federacji. Wygląda na to, że zarząd postanowił rozwiązać problem i wypełnić dziurę w składzie po skonfliktowanym zawodniku.


Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że czwarta drużyna poprzedniego sezonu PlusLigi jest bliska zakontraktowania nowego gracza w miejsce Kanadyjczyka. Ma być nim Konstantin Cupković. Serbski przyjmujący jest dobrze znany polskim kibicom. W latach 2011-2013 reprezentował barwy PGE Skry Bełchatów, a w sezonie 2014/2015 grał w Transferze Bydgoszcz (aktualnie Łuczniczka Bydgoszcz).

W poprzednich rozgrywkach gracz odpowiadał za przyjęcie w Olympiakosie Pireus, gdzie zdobył Puchar i Superpuchar Grecji oraz srebrny medal w lidze. Został wybrany MVP turnieju finałowego krajowego pucharu.

Pozyskanie tego gracza byłoby dla Rzeszowian bardzo cenne w kontekście spokojnych przygotowań do nowego sezonu.