Teledysk oficjalnego hymnu Lotto Eurovolley 2017 w wykonaniu Cugowskich (WIDEO)

Siatkówka

Siatkarskie mistrzostwa Europy, które rozegrane zostaną w Polsce rozpoczną się już w czwartek. Lotto Eurovolley Poland 2017 doczekał się swojego oficjalnego hymnu, który wykonał zespół Cugowscy. "Gra o wszystko" doczekała się oficjalnego teledysku na kilka dni przed startem imprezy.

Cugowscy zaprezentują "Grę o wszystko" podczas oficjalnej ceremonii otwarcia mistrzostw Europy, która odbędzie się 24 sierpnia na PGE Narodowym, jak również przy okazji zamknięcia turnieju 3 września w krakowskiej Tauron Arenie.
Dostaliśmy taką propozycję, by napisać coś, co doda animuszu sportowcom. Mam nadzieję, że będzie się podobało również kibicom. Będziemy wspierać naszą drużynę.
Tekst piosenki napisał Wojciech Byrski, natomiast za kompozycję odpowiada Piotr Cugowski. Piosenka będzie dodatkiem na specjalnej edycji albumu "Zaklęty krąg". Oficjalny teledysk utworu zawiera zarówno ujęcia polskich siatkarzy oraz kibiców, jak i wokal zespołu nagrany w studio.

 

Cugowscy kolejny raz towarzyszą siatkarskiej imprezie, która odbywa się w Polsce. Wcześniej występowali przy okazji losowania grup mistrzostw świata 2014 i mistrzostw Europy 2017.

 

Teledysk w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie