Valde oficjalnie w North. Drużyna FC Kopenhagi w komplecie

E-sport
Valde oficjalnie w North. Drużyna FC Kopenhagi w komplecie
fot. HLTV

Po długim okresie plotek i niedopowiedzeń w końcu jesteśmy w stanie oficjalnie to powiedzieć – Valdemar ‘valde’ Bjørn Vangså zasilił skład North. Duńczyk zastąpił tym samym wydalonego kilka tygodni temu Emila ‘Magiska’ Reifa.

alde łączony był z North niemal od początku roku, a trzy miesiące temu został odsunięty na ławkę rezerwowych w Heroic. Kwestią czasu było więc zobaczenie go w trykocie organizacji podlegającej FC Kopenhaga. Tajemnicą pozostawało jednak to, kogo miałby w zespole zastąpić. Po zerwaniu kontraktu z Magiskiem wszystko wydawało się już jasne, jednak klub na potwierdzenie tej informacji zwlekał do ostatniej chwili.

 

Skład North:

Mathias "MSL" Lauridsen

Kristian "k0nfig" Wienecke

René "cajunb" Borg

Philip "aizy" Aistrup

Valdemar "valde" Bjørn Vangså

 

- Bezpłatny transfer Valdemara możliwy był dzięki temu, że jego umowa z Heroic wygasła – mówią włodarze North. – Jesteśmy szczęśliwi, że valde trenuje z nami od tygodnia, przygotowując się do szóstego sezonu ESL Pro League, a także DreamHacka Masters Malmö.

 

- Jestem zachwycony możliwością gry w organizacji rozmiaru i statusu North. Ogłaszam gotowość, aby wynieść zespół w górę i pozytywnie wpłynąć na jego grę – napisał na Facebooku sam zawodnik. – Przez ostatni tydzień ćwiczyłem z chłopakami w Telia Parken i nie mogę się doczekać, aż rozpoczniemy rywalizację w EPL i na DreamHacku – dodał pewny siebie.

 

Pierwszy sprawdzianem North w nowym składzie będzie właśnie inauguracyjny pojedynek w lidze profesjonalistów. W czwartek o 19:00 Duńczycy podejmą G2 Esports.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie