PRIDE i Venatores w bitwie na europejskim podwórku

E-sport
PRIDE i Venatores w bitwie na europejskim podwórku
fot. Venatores

Fani wojaży polskich drużyn na europejskiej scenie nie będą się dziś nudzić. W akcji zobaczymy bowiem aż dwa zespoły z rodzimego podwórka – Venatores i PRIDE.

Dzień zainauguruje PRIDE, które w ramach DaddySkins Cup 1 podejmie ukraińskie pro100 – a więc zespół należący do Danylo ‘Zeusa’ Teslenki. Same rozgrywki zgromadziły osiem zespołów z Europy, które w szranki stanęły o nagrody z puli $3,000. „Orzełki” znad Wisły trafiły do grupy B właśnie z Ukraińcami, a także z akademią Teamu EnVyUs oraz tajemniczym Overrated. Jeśli podopieczni Piotra 'neqsa'  Lipskiego korzystnie przebrnie przez pierwszy etap, w fazie pucharowej spotka się m.in. z Teamem Spirit i eXtatus.

 

16:00 – PRIDE vs pro100 – BO1

 

Venatores skonfrontuje się z litewskim flushafanclub w kwalifikacjach do organizowanego w Wilnie turnieju GameOne. W koszyku na Polaków czekają ponadto reprezentanci WASD oraz GoodJob. W sąsiedniej grupie mierzą się natomiast Berzerk, calmface, QuietPlease i Wolsung. Dotarcie do finału promowanego awansem na LAN-a nie powinno wiec być dla „Myśliwych” wielkim problemem.

 

17:10 – Venatores vs flushafanclub – BO1

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie