Mayweather oskarżył McGregora o nielegalne działania! Szef UFC odpowiada

Sporty walki

Floyd Mayweather (49-0, 26 KO) od kilku dni próbuje przekonać wszystkich, że Conor McGregor (0-0), z którym zmierzy się już w nocy z soboty na niedzielę, nie do końca liczy się z przepisami, a mówiąc dosadniej - łamie je. Jego zdaniem Irlandczyk ma spore problemy ze zbijaniem wagi, więc musi korzystać z kroplówek, które w stanie Nevada są zabronione. Do tych oskarżeń odniósł się już sternik UFC Dana White.

Hitowa walka została zakontraktowana w limicie wagi super połśredniej, czyli w 154 funtach, co daje około 69,8 kg. Oskarżenia Mayweathera wydają się o tyle dziwne, że McGregor choćby ostatnie starcie w UFC toczył w kategorii lekkiej, której górna granica wynosi... 155 funtów i raczej nie miał problemów ze zbijaniem kilogramów. Był przecież mistrzem wagi piórkowej, czyli miał do zrzucenia dodatkowe 10 funtów. To jednak nie przekonuje jego rywala.

- Nie wiem, czy to jest prawda, ale plotki mówią, że korzysta z kroplówek. Słyszałem, że ma ich siedem! Komisja w Nevadzie tego zabrania - powiedział Mayweather.

Komisja stanu Nevada zabrania korzystania z kroplówek, więc słowa te mogły wywołać poruszenie w ekipie Irlandczyka. O zrzucenie wagi nie martwi się dietetyk George Lockhart, a szef UFC postanowił odnieść się do oskarżeń Mayweathera.

- To nieprawda - odpowiedział, dając do zrozumienia, że bawią go słowa Mayweathera, skoro on sam też był już oskarżony o korzystanie z kroplówek przed walką z Mannym Pacquiao.

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech dogodnych kanałów:

 

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

Walka stulecia także online i na urządzeniach mobilnych

 

Odbywającą się w Las Vegas galę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Hitowa walka już 26 sierpnia. Gala pokazywana będzie w systemie PPV.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze