Sporty walki

Mayweather - McGregor w PPV

Gervonta Davis (walczy z Francisco Fonsecą): Pokażę w sobotę wielką walkę, bo chcę po Floydzie przejąć główną rolę w tym sporcie. Moja dotychczasowa kariera jest podobna do Floyda: obaj pierwszy pas zdobyliśmy w wadze 130 funtów, zaczynaliśmy w tej samej kategorii wagowej. Chcę osiągnąć to, co on, a później zdobyć jeszcze więcej. Wierzę, że mam umiejętności by stać się wielką gwiazdą. (...) Chcę zdobyć wszystkie pasy w mojej kategorii wagowej, później pójść wyżej, podjąc następne wyzwania. Ta noc jest dla mnie bardzo ważna.

 

 

Nathan Cleverly (walczy z Badou Jackiem): Zawsze potrafiłem po porażkach wracać mocniejszy. Jeśli ciężko pracujesz, możliwości zawsze się pojawią. Nie żałuję niczego w mojej karierze, zawsze lubiłem ryzyko. Biłem się z Kowaliowem, kiedy miałem 26 lat, z Bellew w junior ciężkiej, z Fonfarą w Chicago, z Braehmerem w Niemczech, a teraz walczę tutaj z będącym na fali Jackiem. Uwielbiam wielkie walki. Duże ryzyko... ale i duża wygrana. Zwycięzca ma prawo do pojedynku z Andre Wardem, tytułu Super WBA.

 

 

Andrew Tabiti (walczy ze Steve Cunninghamem): Ten sport polega na tym, by udowadniać krytykom, że się mylili. Ludzie wielokrotnie mówili, że Floyd będzie pokonany – nie mówię, że jestem Floyd’em, ale to sport w którym zawsze sobie coś udowadniasz. Muszę (na ringu) korzystać z mojej pracy nóg, szybkości. To zupełnie coś innego oglądać mnie w TV, a być moim rywalem na ringu. Mogę sobie wyobrazić, że (walka z Cunninghamem) potrwa pełen dystans, ale jak dobrze trafię, to go skończę. Jestem tutaj, by moje nazwisko coś znaczyło w wadze junior ciężkiej i w przyszłości zostać jej najlepszym pięściarzem.

 

 

Gala pokazywana będzie w systemie PPV.