Mayweather - McGregor. Transmisja w PPV

Sporty walki
Mayweather - McGregor. Transmisja w PPV
fot. PAP

Floyd Mayweather - Conor McGregor to według wielu największa walka w historii sportów walki. Kto w nocy z soboty na niedzielę okaże się lepszy: wieloletni bokserski dominator czy może największa aktualnie gwiazda MMA? Transmisja w PPV!

Wiele osób wątpiło w to, że do tej walki kiedykolwiek dojdzie. Wydawało się, że obozy Mayweathera i McGregora się nie dogadają, ze zbyt wiele ich dzieli, ale jednak w pewnym momencie ktoś musiał przekalkulować, jak dużo można zarobić za to starcie. Irlandczyk chętnie wejdzie więc do ringu, mimo że nigdy wcześniej w nim nie był, a Amerykanin nie widzi nic złego w tym, że może pobić rekord Rocky'ego Marciano dzięki wygranej z debiutantem.

I choć wiele osób mówi tylko o aspekcie finansowym, bo przecież Mayweather ma zarobić blisko 300 milionów dolarów, a McGregor - 100, to z czasem coraz więcej dyskutuje się też o walorach sportowych. Mistrz UFC wagi lekkiej będzie większy od swojego przeciwnika i prawdopodobnie będzie bił mocniej. Pytanie, czy będzie w stanie idealnie trafić przeciwnika, który może pochwalić się tym, że przyjmuje naprawdę niewiele ciosów.

Jedno jest pewne: tę walkę trzeba zobaczyć!

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech dogodnych kanałów:

 

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności.

 

Walka stulecia także online i na urządzeniach mobilnych

 

Odbywającą się w Las Vegas galę będą mogli obejrzeć na żywo także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie