Lotos Trefl po raz pierwszy w historii tworzy własną grupę taneczną, która będzie urozmaicać czas kibicom w trakcie wszystkich meczów rozgrywanych w Ergo Arenie. Powstanie ona dzięki współpracy z "Siemanko" – Szkołą Tańca i Agencją Artystyczną, której założycielem jest Dominika Peszel.

 

"Siemanko" powstało z myślą o ludziach, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak również dla pragnących rozwijać swój warsztat i talent taneczny pod okiem profesjonalistów (m.in. zwycięzców wielu Ogólnopolskich Zawodów, uczestników programów telewizyjnych). Zespołem "Siemanko Trefl" zajmie się natomiast Aleksandra Kasprzyk, specjalizująca się w tańcu nowoczesnym oraz turbo kids, która na swoim koncie ma m.in. szkolenia pod okiem Pauliny Wycichowskiej, Katarzyny Kizior i Thierry’ego Vergera, a także występy na deskach Teatru na Plaży w Sopocie. Zajęcia, które prowadzi, oprócz podstaw tańca, choreografii i zabawy, zawierają naukę anatomii, co pomaga początkującym tancerzom w świadomym i zdrowym kierowaniu swoim ciałem.

 

W najbliższą sobotę 2 września w Ergo Arenie odbędzie się nabór do grupy "Siemanko Trefl" dla dziewczyn w wieku od 9 do 15 lat. Casting rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa dwie godziny. Chętnych zapraszamy wejściem C1. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz wygodne obuwie, a także przygotować krótką choreografię.

 

 

Utworzona grupa będzie trenować dwa razy w tygodniu – we wtorki w godzinach 18.00–19.00 oraz w piątki w godzinach 19.00–20.00 w Studiu Tańca "Siemanko" na gdańskiej Zaspie. Udział w zajęciach będzie zgodny z cennikiem "Siemanko" i będzie wynosić 130 zł miesięcznie. Przed meczami do treningów przeznaczona będzie salka rozgrzewkowa w Ergo Arenie. Dla zespołu zostaną przygotowane specjalne stroje na występy w przerwach meczów, a także stworzone zostaną dedykowane siatkarskim starciom choreografie.