Huck nie wytrzymał! Przepychanka na spotkaniu z Usykiem (WIDEO)

Sporty walki
Huck nie wytrzymał! Przepychanka na spotkaniu z Usykiem (WIDEO)
fot. youtube.com

Już w sobotę odbędzie się pierwszy ćwierćfinał turnieju World Boxing Super Series. W Berlinie rękawice skrzyżują mistrz WBO Oleksandr Usyk (12-0, 10 KO) oraz wieloletni czempion tej samej organizacji Marco Huck (40-4-1, 27 KO). Na środowym spotkaniu obaj zawodnicy mieli okazję spojrzeć sobie w oczy. Niemiec nie wytrzymał ciśnienia.

Usyk - według rozstawienia organizatorów - mógł jako pierwszy wybrać sobie rywala, z którym zmierzy się w ćwierćfinale. Zgodnie z przewidywaniami postawił właśnie na Hucka. Niemiec wcale się tym nie przejął, dodając, że również liczył na takie zestawienie. Od losowania minęło trochę czasu, walka zbliża się wielkimi krokami, a obaj pozostają w znakomitych nastrojach.

 

- Jestem bardziej doświadczony w ringowych wojnach, niech się na to przygotuje - mówił Huck. - Chcę być wielkim mistrzem, a by na to zasłużyć, muszę pokonać najlepszych. Według mnie Huck jest jednym z nich - wyznał Usyk.

 

Podczas tradycyjnego spotkania twarzą w twarz więcej zimnej krwi zachował Usyk, który nie dał się sprowokować przeciwnikowi. Co innego Huck, który nie wytrzymał i odepchnął Ukraińca.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze