Tak trenuje nowa gwiazda KSW. Oświeciński w akcji (WIDEO)

Sporty walki

Kilkadziesiąt godzin temu środowisko sportów walki obiegła informacja o umowie, którą federacja KSW podpisała z charakterystycznym aktorem, Tomaszem Oświecińskim. Odwiedzieliśmy nowego podopiecznego Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego na treningu w Warszawskim Centrum Atletyki. Zobaczcie!

Oświeciński, znany szerszemu gronu przede wszystkim z charakterystycznej roli "Stracha" w serii filmów "Pitbull" Patryka Vegi zdecydował się spróbować swoich sił w klatce KSW. Kilka dni temu złożył on podpis pod umową sporządzoną przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. 
 
Oświeciński ze sportami walki związany jest od dziesiątego roku życia, a na swoim koncie ma między innymi tytuł młodzieżowego mistrza Polski w judo. Od kilku miesięcy trenuje mieszane sztuki walki, a my wybraliśmy się na jego trening w Warszawskim Centrum Atletyki.
 
W tamtejszej klatce trenował z byłym zawodnikiem KSW, a obecnie czołową postacią organizacji ACB, Piotrem Strusem (11-3, 5 KO, 1 sub). Oświeciński obok "stójki" zaprezentował także kilka zejść do parteru.
 
Data debiutu „Stracha” w KSW zostanie podana do publicznej wiadomości w najbliższych tygodniach. Sam zawodnik ma spore ambicje dotyczące występów w klatce:
Bardzo się cieszę, że dostałem szansę, aby zadebiutować właśnie w tej federacji. Jest mi trochę głupio, ponieważ na pewno są sportowcy, którzy zawodowo zajmują się sportami walki od piętnastu lub dwudziestu lat i nie mają możliwości na występ w KSW. Chciałbym jednak powiedzieć, że ja też ciężko trenuję i całe swoje życie zajmuję się sportem. Na pewno nie przyniosę wstydu, zaprezentuję sportową walkę i zostawię swoje serce w oktagonie. Na pewno nie chciałbym, aby traktowano mnie jako "freakfightera".
 
Trening Oświecińskiego w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie