Były bokser skazany na 25 lat za brutalne morderstwo!

Sporty walki
Były bokser skazany na 25 lat za brutalne morderstwo!
fot. Cyfrasport

Były amerykański bokser, Trevis Hall został skazany na 25 lat pozbawiania wolności. Urodzony w Gujanie pięściarz zamordował swoją partnerkę w 2014 roku.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w grudniu 2014 roku w nowojorskim Queensie. Hall dopadł tam swoją byłą partnerkę, zadźgał nożem, a następnie skatował rurą. Margarita Rivera leżała cała zakrwawiona na chodniku. Kiedy policjanci pytali o imię sprawcy, wymamrotała: ”Tre…” i straciła przytomność. Niestety zmarła w szpitalu.

 

Przyczyną ataku miało być zakończenie ich związku przez kobietę. Niedługo po tym dramatycznym zdarzeniu policja znalazła Halla w śmietniku. Próbował popełnić samobójstwo.

 

Trzy lata później zakończył się jego proces w tej sprawie.  - Zerwanie z kimś nie może kończyć się śmiercią, a w tym przypadku mamy do czynienia z wyjątkowo brutalną egzekucją. Ogłoszony dzisiaj wyrok jest więcej niż zasadny – czytamy w oświadczeniu sądu. Obrońca skazanego ma zamiar złożyć apelację.

 

Hall zawrotnej kariery na zawodowych ringach nie zrobił, stoczył osiem walk, sześć wygrał oraz zanotował po porażce i remisie. W 2009 roku wygrał amatorskie zawody Golden Gloves. W turnieju tym w przeszłości triumfowali m.in. Muhammad Ali czy też Joe Frazier.  

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie