Tragiczne wydarzenia miały miejsce w grudniu 2014 roku w nowojorskim Queensie. Hall dopadł tam swoją byłą partnerkę, zadźgał nożem, a następnie skatował rurą. Margarita Rivera leżała cała zakrwawiona na chodniku. Kiedy policjanci pytali o imię sprawcy, wymamrotała: ”Tre…” i straciła przytomność. Niestety zmarła w szpitalu.

 

Przyczyną ataku miało być zakończenie ich związku przez kobietę. Niedługo po tym dramatycznym zdarzeniu policja znalazła Halla w śmietniku. Próbował popełnić samobójstwo.

 

Trzy lata później zakończył się jego proces w tej sprawie.  - Zerwanie z kimś nie może kończyć się śmiercią, a w tym przypadku mamy do czynienia z wyjątkowo brutalną egzekucją. Ogłoszony dzisiaj wyrok jest więcej niż zasadny – czytamy w oświadczeniu sądu. Obrońca skazanego ma zamiar złożyć apelację.

 

Hall zawrotnej kariery na zawodowych ringach nie zrobił, stoczył osiem walk, sześć wygrał oraz zanotował po porażce i remisie. W 2009 roku wygrał amatorskie zawody Golden Gloves. W turnieju tym w przeszłości triumfowali m.in. Muhammad Ali czy też Joe Frazier.