Były mistrz świata znowu ma kłopoty. Znokautował przypadkowego mężczyznę! (WIDEO)

Sporty walki
Były mistrz świata znowu ma kłopoty. Znokautował przypadkowego mężczyznę! (WIDEO)
fot. PAP

Były mistrz świata czterech kategorii wagowych znowu ma kłopoty z prawem. Został bowiem przyłapany na znokautowaniu przypadkowego mężczyzny.

Nikogo nie powinno więc dziwić, że Adrien Broner (33-3, 24 KO) ma pseudonim "The Problem", choć z pewnością on sam ma na myśli to, że problemy sprawia rywalom w ringu. W przeszłości był już na bakier z prawem: był aresztowany za pobicie, by kilka dni później prawie udusić kelnerkę! Te dwa zdarzenia przedzielił wpis na Facebooku mówiący o tym, że pięściarz... chce popełnić samobójstwo.

 

Tym razem sytuacja jest równie dziwna. Broner w piątkową noc przebywał w klubie ze striptizem. Z relacji TMZ wynika, że przed pięściarz pozował do zdjęć z fanami, lecz w pewnym momencie odszedł i zaczął szarpać się z żoną. Po kilkudziesięciu sekundach podbiegł do przypadkowego mężczyzny i powalił go jednym ciosem! Natychmiast podbiegła do niego ochrona, lecz po krótkiej rozmowie pozwoliła mu odejść.

 

Obóz Bronera nie skomentował tego zajścia...

Broner ostatni raz w ringu był widziany w lipcu tego roku, kiedy przegrał wysoko na punkty z Mikeyem Garcią (37-0, 30 KO)

 

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie