Hajto: Lewandowski posunął się za daleko

Piłka nożna

Wywiad Roberta Lewandowskiego dla „Der Spiegel” odbił się szerokim echem w całych Niemczech, a również i w Polsce. Kapitan naszej reprezentacji odważnie skrytykował swój klub za politykę transferową. – Wydaje mi się, że Robert Lewandowski posuwa się trochę za daleko – powiedział w Cafe Futbol Tomasz Hajto.

– Bayern musi dać się ponieść i wykazać kreatywnością, aby dalej przyciągać do Monachium piłkarzy klasy światowej. Dotychczas nigdy nie zapłacił więcej niż 40 milionów euro za jednego zawodnika. W międzynarodowym futbolu to już od dłuższego czasu jest suma raczej średnia, niż znacząca – zaatakował swój klub Lewandowski w wywiadzie dla „Der Spiegel”.

 

Słowa kapitana reprezentacji Polski w Cafe Futbol skomentował Hajto. – Bayern to jest firma, duży klub, który ma prezydium, audyt. Wydaje mi się, że Robert Lewandowski posuwa się trochę za daleko. W tym klubie były już nie takie gwiazdy. Chyba, że prowokuje… – ocenia Hajto.

 

Ze zdaniem Lewandowskiego nie zgadza się również były piłkarz Bayernu, Stefan Effenberg. – Bawarczycy powinni zrezygnować z gwiazd takich jak Lewandowski – napisał w tytule swojego felietonu dla serwisu T-online.de.

 

Cała dyskusja z Cafe Futbol na temat wypowiedzi Lewandowskiego w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie