Przewrotka Kubiaka w samo okienko! Gol-marzenie Polaka z Portugalią (WIDEO)

Reprezentacja Polski po kapitalnym widowisku nieznacznie uległa faworytom z Portugalii 4:6 na otwarcie Superfinału w Terracinie. Ozdobą spotkania było trafienie Konrada Kubiaka, który podrzucił sobie piłkę i strzałem przewrotką zerwał pajęczynę z okienka bramki rywali!

Biało-Czerwoni gonili wynik niemal przez całe spotkanie z Portugalią (4:6) na otwarcie finału Europejskiej Ligi Beach Soccera. Naszej reprezentacji nie udało się doprowadzić do dogrywki, jednak napsuli krwi dużo silniejszym rywalom walcząc o korzystny rezultat do ostatnich sekund meczu.

Nadzieję zespołowi trenera Marcina Stanisławskiego dał gol-marzenie na pięć minut przed końcowym gwizdkiem. Na 4:5 po fantastycznej przewrotce trafił Konrad Kubiak! Nasz pivot otoczony rywalami podrzucił sobie piłkę nad głowę i kapitalnym strzałem przewrotką trafił w samo okienko bramki Andrade.

Bramka Kubiaka w załączonym materiale wideo.