Ekstraliga żużlowa: Wszystkie bilety na finał wyprzedane!

Żużel
Ekstraliga żużlowa: Wszystkie bilety na finał wyprzedane!
fot. Cyfrasport

Wszystkie bilety na rewanżowy finałowy mecz play off ekstraligi żużla Betardu Sparty Wrocław z Fogo Unią Leszno na Stadionie Olimpijskim zostały wyprzedane. Klub z Dolnego Śląska postanowił uruchomić sprzedaż dodatkowych wejściówek na miejsca stojące.

„Właśnie przeliczamy, ile możemy wpuścić ludzi na dodatkowe sektory. Będzie to kilkaset dodatkowych wejściówek. Już w trakcie sezonu dostaliśmy zgodę na miejsca stojące, bo widzieliśmy, że zainteresowanie meczami jest duże. W sumie na finale będzie ponad 13 tysięcy kibiców” – powiedział PAP koordynator ds. komunikacji w klubie z Wrocławia Adrian Skubis.

 

Sprzedaż biletów na rewanżowy mecz Sparty z Unią została wstrzymana w środę z powodu awarii systemu. Klub poinformował, że w tym momencie sprzedanych było niewiele ponad dwa tysiące wejściówek. Usterkę udało się naprawić w piątek.

 

„Po usunięciu awarii systemu i wznowieniu sprzedaży biletów na miejsca siedzące, wszystkie rozeszły się w godzinę. Sami się nie spodziewaliśmy, że będzie tak ogromne zainteresowanie. Dodatkowe wejściówki będą do nabycia w sobotę w kasach Stadionu Olimpijskiego” – dodał Skubis.

 

Pierwszy mecz finałowy Betardu z Unią odbędzie się w Lesznie w niedzielę (godz. 19). Rewanż zostanie rozegrany 24 września (19).

RM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie