Gołowkin vs Alvarez: Transmisja w Polsacie Sport!

Sporty walki

Giennadij Gołowkin (37-0, 33 KO) czy Saul Alvarez (49-1, 34 KO)? Eksperci na całym świecie prześcigają się w swoich analizach, a zwycięzcę pięściarskiego super pojedynku poznamy już w nocy z soboty na niedzielę. Transmisja gali z udziałem Giennadija Gołowkina i Saula Alvareza tylko w Polsacie Sport!

Na ten pojedynek czekają wszyscy fani pięściarstwa na całym świecie. Dwóch wielkich mistrzów boksu i tylko jeden ring. Pojedynek o pasy mistrzowskie IBF, IBO, WBA oraz WBC w kategorii średniej cieszy się ogromną popularnością za oceanem, a bilety w T-Mobile Arenie zostały już dawno wyprzedane.

 

Canelo czy GGG? W statystyce Gołowkin na punkty

Obaj pięściarze są w szczycie swoich możliwości. 35-letni Gołowkin jest nadal pięściarzem niepokonanym w 47 zawodowych walkach, a osiemnaście skutecznych obron pasa mistrzowskiego robi ogromne wrażenie. Nie można zapominać o bogatej karierze Kazacha.

"Obaj będa na deskach!". Trenerzy Canelo i Gołowkina przed walką 2017 roku

 

Alvarez w swojej karierze zanotował tylko jedną porażkę - z rąk Floyda Mayweathera. "Canelo" w wieku 27 lat ma już na swoim koncie aż 51 zawodowych pojedynków, a swoją pierwszą profesjonalną walkę odbył w wieku 15 lat.

Nie brakuje głosów, że pojedynek w T-Mobile Arena w Las Vegas może być nawet najlepszą walką dekady. Obaj pięściarze mają atuty, które przemawiają za ich zwycięstwem. Gołowkin ma kapitalną technikę, pracę nóg oraz balans. Meksykanin natomiast potrafi sporo przyjąć, ma bardzo szybkie ręce i uwielbia składać kombinacje. Ring jednak zweryfikuje wszystkie analizy, a zwycięzce największej walki tego roku poznamy już w nocy z soboty na niedzielę.

 

Transmisja gali z Las Vegas z udziałem Saula Alvareza oraz Giennadija Gołowkina w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie