Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia. Transmisja w Polsacie Sport

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie ubiegłorocznego triumfatora PP Arkę Gdynia. Po zawodnikach z Trójmiasta można spodziewać się dosłownie wszystkiego, więc czeka nas zapewne bardzo ciekawy mecz. Transmisja spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia w Polsacie Sport.

Podbeskidzie zaczęło rywalizację w Pucharze Polski od 1/32 finału, gdzie w regulaminowym czasie gry zremisowało z Radomiakiem Radom 1:1, a w rzutach karnych pokonało go 4:2. W 1/16 finału bielszczanie ograli już pewnie Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1.

Arka Gdynia, triumfator poprzedniej edycji Pucharu Polski, miała oczywiście miejsce w 1/16 finału zapewnione z urzędu, ale bynajmniej nie był to dla niej spacerek. Na jej drodze stanął bowiem Śląsk Wrocław, który do przerwy prowadził z nią już 2:0.

Gdy kibice w Gdyni zaczęli tracić już nadzieję, do akcji wkroczyli Damian Zbozień i Rafał Siemaszko, którzy swoimi bramkami zapewnili po przerwie Arce wyrównanie. Wynik 2:2 utrzymał się do końca regulaminowego czasu gry, a w dogrywce istniała już tylko Arka Gdynia. Kolejne dwa gole dla "Żółto-Niebieskich" strzelili Yannick Kakoko oraz Siemaszko.

Jedno jest pewne, po Arce można spodziewać się wszystkiego. Czeka więc nas prawdopodobnie bardzo ciekawy mecz.

Transmisja spotkania Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia od godz. 20:30 w Polsacie Sport.