Neymar sprowadzony na ziemię? Dostał lekcję pokory w PSG!

Piłka nożna
Neymar sprowadzony na ziemię? Dostał lekcję pokory w PSG!
fot. PAP

Konflikt na linii Neymar - Edinson Cavani został zażegnany? Z pozoru wszystko na to wskazuje! Jak informuje francuski dziennik sportowy L'Équipe Brazylijczyk w środę przeprosił kolegów z drużyny za swoje zachowanie i poprosił o rzucenie wszystkiego w niepamięć. Unai Emery, szkoleniowiec PSG, wskazał natomiast stałego wykonawcę rzutów karnych, aby uniknąć kolejnych sporów w drużynie.

Piłkarskie media w ostatnim czasie w dużym stopniu skupiły swoją uwagę na konflikcie, do którego doszło w drużynie Paris Saint-Germain. Neymar oraz Edinson Cavani pokłócili się o wykonanie rzutu karnego w trakcie niedzielnego spotkania z Olympique Lyon. Sprawa przeniosła się do paryskiej szatni, a konflikt zaostrzał się każdego dnia.

W teorii wydaje się jednak, że wszystko znalazło swój kres podczas środowych zajęć PSG. Według informacji dziennika L'Équipe Neymar przeprosił kolegów za swoje zachowanie. Barierę językową pomógł Brazylijczykowi ominąć jego rodak Thiago Silva.

Ważną informację piłkarzom przekazał także szkoleniowiec paryżan. Unai Emery potwierdził, że etatowym wykonawcą rzutów karnych pozostanie Edinson Cavani i to on będzie w pierwszej kolejności podchodził do wykonywania "jedenastek".

Z pozoru wydaje się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a atmosfera powinna ulec znacznej poprawie. Czy faktycznie Brazylijczyk zdał sobie sprawę, że stoi na przegranej pozycji? Gwiazdy miewają swoje kaprysy...

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze