Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W 1/8 finału Pucharu Polski 1-ligowa Chojniczanka Chojnice podejmie ekstraklasową Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Czy Maciej Bartoszek, który na szerokie wody wypłynął właśnie w Chojnicach, poprowadzi "Słonie" do kolejnego zwycięstwa? Transmisja meczu Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza w Polsacie Sport Extra.

Termalica w tabeli Ekstraklasy zajmuje dopiero trzecie miejsce od końca. Popularne "Słonie" zgromadziły na swoim koncie jak dotąd zaledwie osiem punktów. Wiele wskazuje jednak na to, że niedługo karta się odwróci i niecieczańska lokomotywa wjedzie na właściwe tory.

Nadzieją jest Maciej Bartoszek, najlepszy trener zeszłego sezonu Ekstraklasy, który po zatrudnieniu przez Termalikę, odniósł już z nią pierwsze ważne zwycięstwo - pokonał renomowaną Lechię Gdańsk 2:1.

Jeśli idzie natomiast o Chojniczankę, sytuacja klubu z województwa pomorskiego w Nice 1 Lidze jest zgoła inna niż Termaliki w Ekstraklasie. Podopieczni Krzysztofa Brede są wiceliderem rozgrywek i mają na koncie aż sześć zwycięstw we wszystkich 10 meczach tego sezonu.

Kto w środę okaże się górą - czołowa siła Nice 1 Ligi, czy raczej outsider Ekstraklasy?

Transmisja meczu Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza od godz. 15:15 w Polsacie Sport Extra. Komentują: Grzegorz Michalewski i Bogusław Kaczmarek.

ba, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze