ME siatkarek: Serbia - Białoruś. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
ME siatkarek: Serbia - Białoruś. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W czwartkowym spotkaniu siatkarskich mistrzostw Europy kobiet reprezentacja Serbii podejmie Białoruś. Stawką meczu jest awans do najlepszej "czwórki" turnieju. Transmisja meczu Serbia - Białoruś w Polsacie Sport.

Brązowe medalistki mistrzostw Europy w 2015 roku i aktualne wicemistrzynie olimpijskie - Serbki, podczas tegorocznych zmagań w europejskim czempionacie zdominowały grupę D. W pierwszym meczu rozgromiły reprezentację Czech 3:0. W następnym pokonały Holandię 3:0, a w ostatnim spotkaniu fazy grupowej zwyciężyły z Belgią. Tym razem szalę zwycięstwa zdołały przechylić na swoją stronę w czwartej partii. Dzięki zajęciu pozycji lidera grupy D, podopieczne trenera Zorana Terzica awansowały bezpośrednio do najlepszej "ósemki".

 

Ćwierćfinałowe rywalki - siatkarki Białorusi, w turnieju zajęły drugie miejsce w grupie B. Musiały więc grać w meczu barażowym, z którego wyszły obronną ręką z drużyną Czech 3:2. W fazie grupowej pokonały Chorwację 3:2, a także Gruzję 3:0. Musiały jednak uznać wyższość Włoszek 1:3. Czy zawodniczki Białorusi zdołają postawić się utytułowanym Serbkom?

 

Transmisja meczu Serbia - Białoruś od godziny 18.20. Spotkanie będą komentowali Adam Romański i Maciej Jarosz.

 

o.s, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie