Szczęsny wtargnął na konferencję! Pytał... o Krychowiaka (WIDEO)

Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak wrócił do kadry po krótkiej przerwie, czym błyskawicznie poprawił humor Wojciechowi Szczęsnemu. Bramkarz Juventusu nie omieszkał jednak pośmiać się ze stroju, w którym "Krycha" przybył na zgrupowanie.

W poniedziałek do hotelu, w którym zakwaterowana jest cała kadra, przybył również Grzegorz Krychowiak. Oczywiście wzbudził zainteresowanie dziennikarzy i fotoreporterów, także faktem, jak był ubrany. Piłkarz WBA wybrał na tę okazję gustowny płaszcz i kapelusz.

Taki ubiór dał do myślenia najlepszemu kumplowi z kadry Krychowiaka - Wojciechowi Szczęsnemu, który wymyślił sposób, jak rozweselić pozornie nudną konferencję prasową. Bramkarz Starej Damy nieoczekiwanie pojawił się wśród dziennikarzy i zadał pytanie Bogdanowi Zającowi ze sztabu szkoleniowego.

- Dzień dobry, Wojciech Szczęsny z kanału "Łączy nas piłka". Mam pytanie do sztabu szkoleniowego w związku z powrotem Grzegorza Krychowiaka po krótkiej przerwie. Czy trener widział stylówkę, w której przyjechał Grzesiek i czy zostaną wobec niego wyciągnięte konsekwencje? - zapytał Szczęsny.

- Musiało zostać zauważone, w jakim stroju przyjechał Grzesiek - odparł Zając. - Trzeba przyznać, że zaprezentował naprawdę wysoką klasę. Widać, że to poziom światowy. Top klasa.

Jaka była reakcja Szczęsnego? Sprawdźcie w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze