Popek Monster będzie... aktorem?! Ma zagrać w serialu Polsatu

Sporty walki

Nie tak dawno Popek Monster (3-2, 3 KO) wyraził chęć rozpoczęcia kariery politycznej, a teraz dowiadujemy się o kolejnym pomyśle gwiazdy KSW. Otóż już niedługo może... wystąpić w jednym z seriali Polsatu!

Popek Monster prawdopodobnie w tym roku zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim na gali KSW, ale jak widać ma też inne plany. Na początku października przyznał, że już niedługo planuje rozpocząć karierę polityczną. - Nie zdradzę nic więcej, nie zdradzę z jakiej partii, ale startuję na posła - powiedział. Dla wielu obserwatorów była to bardzo zaskakująca informacja.

 

To jednak nie koniec zaskakujących informacji na temat kontrowersyjnego rapera. Super Express doniósł, że Popek Monster ma wystąpić w... serialu Polsatu! Chodzi o "W rytmie serca", czyli hit Polsatu, który gromadzi przed telewizorem blisko trzy miliony widzów.

 

Popek miałby zacząć współpracę już niedługo. A wszystko jest podobno zasługą Barbary Kurdej-Szatan, która jest główną bohaterką serialu, a która bardzo podoba się raperowi. Na razie mówi się o jednym odcinku, ale producenci nie wykluczają kolejnych.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze