Virtus.pro, AGO Gaming i PRIDE w akcji na europejskim podwórku

Inne
Virtus.pro, AGO Gaming i PRIDE w akcji na europejskim podwórku
fot. ELEAGUE

Virtus.pro, AGO Gaming, PRIDE – w akcji zobaczymy dziś najlepsze polskie zespoły rywalizujące na europejskim podwórku.

„Złota piątka” powalczy dziś o kolejne punkty w 26. sezonie ESEA Premier. Do tej pory formacji znad Wisły udało się zwyciężyć trzy ligowe potyczki (z TEAM5, Not Academy i (1337HUANIA) oraz dwa razy uznać wyższość przeciwnika (AGO Gaming i Japaleno). Bilans ten plasuje najlepszy polski zespół dopiero na jedenastym, niedającym awansu miejscu. Dziś o poprawę swojej pozycji ekipa Wiktora ‘TaZa’ Wojtasa zmierzy się z zawodnikami spod bandery Team Spirit. Rosyjsko-ukraińska mieszanka sprawdziła się w konfrontacjach z ALTERNATE aTTaX i Not Academy, ulegając tylko Mortal Kombat.

 

20:00 – Virtus.pro vs Team Spirit – BO1

 

W ESEA Premier swoje siły sprawdzać dziś będzie także AGO Gaming, które do tej pory radziło sobie w internetowych zmaganiach rewelacyjnie. „Aniołki” ograły już Virtus.pro, Epsilon Esports, Endpoint oraz Japaleno i ani razu nie straciły mapy. Rezultat ten plasuje ich na drugim miejscu w klasyfikacji. O awans na sam szczyt przyjdzie zmierzyć im się z dotychczasowym liderem – eXtatus. Słowacko-czeska ekipa również nie przegrała jeszcze żadnego spotkania, odprawiając z kwitkiem wszystkie spotkane na swojej drodze drużyny.

 

21:00 – AGO Gaming vs eXtatus – BO1

 

W ferworze walki zobaczymy dziś również PRIDE. „Orzełki” zainaugurują drugi sezon Skinhub pojedynkiem z brazylijskim Sharks. Podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego trafili do grupy C, w której stawili się także reprezentanci Singularity oraz Fragsters. W puli nagród turnieju organizatorzy ulokowali $10,000.

 

20:30 – PRIDE vs Sharks – BO1

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze