PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Świetny start zanotował w obecnym sezonie PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn, który po trzech pierwszych kolejkach może poszczycić się zapisaniem na swoim koncie kompletu punktów. Czy olsztynianie podtrzymają passę i pokonają w swojej hali aktualnych wicemistrzów Polski? Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

W obecnym sezonie podopieczni Roberto Santillego są niepokonani, a po każdym z dotychczasowych trzech meczów zapisywali na swoim koncie trzy punkty. Obecnie plasują się na drugim miejscu, tuż za zespołem Cuprum Lubin, który co prawda legitymuje się dorobkiem 11 "oczek", jednak zdążył rozegrać już jeden mecz więcej od olsztynian.

Zgoła inaczej prezentuje się sytuacja aktualnych wicemistrzów oraz finalistów Pucharu Polski z Bełchatowa. Siatkarze PGE Skry w dwóch meczach zainkasowali jedynie trzy punkty i póki co plasują się na odległym 13. miejscu tabeli. Przed podopiecznymi Roberto Piazzy trudne zadanie, tym bardziej, że siatkarze z Olsztyna są pewni swoich umiejętności.

- Zespół Skry w poprzednich spotkaniach pokazywał, że potrafi bardzo dobrze operować zagrywką. Na treningach dużo pracowaliśmy nad serwisem oraz przyjęciem. Mam nadzieję, że nasze odpowiedzi na najmocniejsze elementy Skry będą skuteczniejsze. Damy z siebie 100% i mam nadzieję, że przy komplecie publiczności wygramy to spotkanie! - powiedział przyjmujący Indykpolu Adrian Buchowski.

Transmisja środowego meczu Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie