Impel Wrocław zagra w Jelczu–Laskowicach

Siatkówka
Impel Wrocław zagra w Jelczu–Laskowicach
fot. Impel Wrocław

W spotkaniu 3. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet Impel Wrocław zmierzy się z Legionovią Legionowo. Mecz zostanie rozegrany w hali CSiR w Jelczu–Laskowicach w sobotę 28 października.

Impelki do rywalizacji z Legionovią przystąpią z bagażem doświadczeń z ostatnich dwóch meczów. Po inauguracyjnym zwycięstwie przyszła kolej na mecz wyjazdowy. Z Bydgoszczy jednak nie udało się przywieźć punktów. Mecz z Pałacem Bydgoszcz pokazał nam nad czym musimy jeszcze pracować zespołowo i indywidualnie. Aby mieć możliwość efektywnej gry musimy podnieść skuteczność ataku. Przed nami kontynuowanie pracy nad rozwojem naszych zawodniczek i przygotowania do kolejnego meczu ligowego z Legionovia – mówił po sobotnim spotkaniu Marek Solarewicz, trener Impelek.

 

Mecz z Legionovią będzie pierwszym starciem Impelek w Jelczu – Laskowicach. W tym sezonie kontynuowana jest współpraca klubu z Centrum Sportu i Rekreacji. Podobnie jak w ubiegłym, Impelki liczą na pełne trybuny kibiców i wspaniały doping. Szczególnie dobre wspomnienia z halą w Jelczu może mieć Maria Stenzel. Młoda libero debiutowała przed własną publicznością właśnie w tym miejscu, zdobywając nagrodę MVP.

 

Spotkanie z drużyną z Mazowsza będzie dobrym sprawdzianem dla obu zespołów. Po dwóch stronach siatki spotkają się bowiem młode zespoły, a stawką meczu może być przysłowiowe "sześć punktów". Impelki na pewno będą chciały powrócić na drogę zwycięstw, natomiast legionowianki powalczą o swoją pierwszą wygraną w tym sezonie.

 

Mecz z Legionovią odbędzie się 28 października o 18:00 w hali CSiR w Jelczu–Laskowicach (ul. Oławska 46). Bilety do nabycia za pomocą platformy kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS i EMPiK.

RM, Impel Wrocław - Biuro Prasowe
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie