PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Po słabszym okresie w PlusLidze, PGE Skra Bełchatów pewnie ograła we własnej hali Cuprum Lubin (3:0). W piątek aktualni wicemistrzowie Polski zmierzą się z 12. drużyną tabeli - Cerradem Czarnymi Radom. Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

Radomianie grają w PlusLidze bardzo nierówno. Po zwycięstwie nad BBTS Bielskiem-Białą (3:0), ulegli pierwszej w tabeli ZAKSie (0:3). Dwunaste miejsce w tabeli i komfortowe 5 punktów przewagi nad strefą spadkową, daje jednak "Czarnym" względny spokój.

- Myślę, że kiedy gra się z lepszymi drużynami na pewno gra się o wiele lepiej. To było widać, na naszym ostatnim meczu z ZAKSĄ, gdzie mieliśmy dużą szansę by wygrać trzeciego seta. - powiedział po ostatnim ligowym pojedynku rozgrywający Kamil Droszyński.

Skra Bełchatów, po zwycięstwie z niepokonanym do tamtej pory Cuprumem  Lublin, ponownie będzie chciała zgarnąć pełną pulę. Co ciekawe, wicemistrzowie Polski mają na ten moment tyle samo punktów, co zespół z Radomia.

- To trudny teren, ale będziemy chcieli wywalczyć 3 punkty - mówili przed wyjazdem Bartosz Bednorz i Patryk Czarnowski, zawodnicy Bełchatowian.

 

Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów od godziny 18.00 w Polsacie Sport.

 

 

no, Polsat Sport, skra.pl, wksczarni.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze