Developres SkyRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Developres SkyRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała. Transmisja w Polsacie Sport
fot. developres.rzeszow.pl

Po udanej inauguracji sezonu, dwóch wygranych w pierwszych meczach, Developres SkyRes Rzeszów podejmie w trzeciej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Transmisja meczu w Polsacie Sport.

Poprzedni sezon był dla zespołu z Rzeszowa niezwykle udany. Siatkarki Developresu zajęły czwarte miejsce w lidze. Dało im to możliwość zadebiutowania w Lidze Mistrzów. Tam jednak, by awansować do fazy grupowej musiały przebrnąć dwie rundy kwalifikacyjne. Pierwszą przeszkodę udało im się pokonać dość łatwo, ale przed nimi jeszcze ostatnia przeszkoda.

 

Gra na dwóch frontach jak na razie dobrze wychodzi rzeszowiankom, które w obecnym sezonie nie zaznały jeszcze goryczy porażki. Nieco gorzej sezon zaczęły ich najbliższe rywalki. BKS przegrał na inaugurację z Budowlanymi Łódź, a w drugiej kolejce po pięciosetowym spotkaniu uporał się z Ostrowca Świętokrzyskiego. 

 

Wydaje się, że to zawodniczki z Rzeszowa będą faworytkami, ale zapewne mają one nadal w głowach porażkę 2:3 z BKS-em, która miała miejsce w połowie marca.

 

Transmisja meczu Developres SkyRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała od godziny 20.00 w Polsacie Sport. Komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz. 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie