Hitowa walka Pudzianowskiego już niedługo?! Szef KSW jest na tak

Sporty walki

Choć o tej walce mówi się od lat, to chyba nigdy nie było tak blisko jej zorganizowania. Mowa oczywiście o starciu byłego mistrza KSW Karola Bedorfa (14-3, 5 KO, 3 SUB) z Mariuszem Pudzianowskim (12-5-1NC, 5 KO, 2 SUB). We wtorek ten pomysł rzucił Maciej Kawulski.

 Pudzianowski był przekonany, że prędzej czy później dojdzie do jego konfrontacji z Bedorfem. Powiedział tak już w 2015 roku, tyle że wtedy sytuacja była zupełnie inna. Ten drugi był mistrzem KSW i wygrywał z tymi, z którymi przegrywał "Pudzian". Trudno było więc zestawić ich razem, ale niewykluczone, że już niedługo kibice mogą otrzymać to, na co czekali.

 

Bedorf od grudnia 2016 roku nie jest już mistrzem ze względu na porażkę przed czasem z Fernando Rodriguesem. Z kolei Pudzianowski podniósł się po niespodziewanej porażce z Marcinem Różalskim, wygrywając trzy kolejne starcia: z Popkiem Monsterem, Tyberiuszem Kowalczykiem oraz Jayem Silvą.


Kolejne spekulacje dotyczące ich ewentualnej walki postanowił podgrzać współwłaściciel KSW Maciej Kawulski, który spytał fanów, czy chcieliby zobaczyć takie zestawienie. 

- Ja osobiście jestem wielkim fanem tego starcia. To przecież walka, na którą zasłużyli już wszyscy... Przede wszystkim fani. Wszystko jak zwykle w rękach zawodników, to oni podejmą ostateczną decyzję - napisał.

 

 
Bedorf szybko odpowiedział na taki wpis.

Aktualnie organizacja KSW nie posiada mistrza wagi ciężkiej, gdyż Różalski zwakował pas po tym, jak błyskawicznie znokautował Rodriguesa Jr. Czy stawką ich walki może być pas?

 

Skróty walk Pudzianowski - Silva oraz Bedorf - Rodrigues Jr w załączonych materiałach wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie