Różalski podpisał kontrakt, ale nie z KSW!

Sporty walki

Marcin Różalski (7-4, 4 KO, 2 SUB) podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości! Na gali KSW 39: Colosseum 39-latek zdobył mistrzostwo w kategorii ciężkiej, ale nie doszedł do porozumienia w sprawie kolejnych występów w największej polskiej organizacji MMA. Różalski postanowił wrócić do korzeni i walk w formule K1!

Różalski w maju podczas KSW 39: Colosseum sprawił ogromną niespodziankę pokonując Fernando Rodriguesa Jr i zdobywając pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Płocczanin zgodnie z danym słowem postanowił zwakować tytuł, ale kolejnych występów w organizacji KSW nie wykluczał.

W ostatnim czasie jednak coraz częściej narzekał na brak odpowiedniego traktowania jego osoby w organizacji i zapowiadał, że może zdecydować się inną ofertę. W mediach społecznościowych Różalski tylko potwierdził swoje słowa i poinformował swoich fanów o swojej najbliższej przyszłości.

"Różal" podpisał kontrakt z organizacją DSF Kickboxing Challenge i będzie toczył pojedynki na zasadach K1. Dla byłego mistrza KSW oznacza to powrót do korzeni, bo właśnie w tej formule osiągał największe sukcesy.

- Wszystko co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Jako 3-ligowy "ememowiec" też będę jeszcze dawał sobą matę wycierać, ale jako pseudo kickbokser idę dostać parę kopów jak za dawnych czasów - napisał Różalski na Facebooku.

Dzieki Slawkowi Dubie z DSF KICK BOXING CHALLENGE powrot do korzeni K1.Wszystko co bylo,a nie jest,nie pisze sie w rejestr.
Nauralnie jako 3 ligowy ememowiec tez bede jeszcze dawal soba mate wycierac,ale jako pseudo kick bokser ide dostac pare kopow jak za dawnych czasow.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Marcina Różalskiego z KSW 39!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie