Sporty walki

UFC: 25 "tajemniczych" faktów o Jędrzejczyk!

Karta walk UFC 217 w Madison Square Garden niewątpliwie należy do sportowo najlepszych gal MMA tego roku. Trzy walki mistrzowskie, powrót legendy Georgesa St Pierre'a, starcie byłych klubowych kolegów TJ'a Dillashawa oraz Cody'ego Garbrandta i kolejna obrona tytułu Joanny Jędrzejczyk.

Polka w ostatnim czasie stała się ulubienicą amerykańskiej publiczności UFC, a entuzjastyczne nastawienie kibiców do jej osoby to przede wszystkim jej zasługa. "JJ" sama nawiązuje interakcję i szuka kontaktu z fanami. Nie zawodzi również podczas oficjalnych spotkań organizacji UFC. Podobnie było w trakcie konferencji prasowej przed sobotnią galą.

Najpierw Jędrzejczyk odpowiedziała bardzo pewnie na kilka pytań od dziennikarzy i kibiców, a później pogroziła pięścią swojej rywalce w trakcie spotkania "twarzą w twarz". Namajunas nie dała się sprowokować, ale niewątpliwie polska zawodniczka podniosła nieco atmosferę wśród zgromadzonych w hali kibiców.

Zobaczcie opisaną sytuację w poniższym wideo:

 

Namajunas w całej sytuacji zachowała kamienną twarz, a Polka błyskawicznie w mediach społecznościowych wytłumaczyła całe zajście. - To nie był cios, bo cios by ją położył na deski. To było tylko dotknięcie - napisała Jędrzejczyk.

 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fjoanna.jedrzejczyk%2Fposts%2F10155794685809254&width=500" width="500" height="509" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>