Wrzosek: Zepsuję święta Szymańskiemu

Sporty walki

Marcin Wrzosek (12-4, 5 KO, 3 SUB) poznał rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć podczas gali KSW 41. Dzień przed Wigilią "Polish Zombie" zmierzy się z Romanem Szymańskim (10-3, 1 KO, 3 SUB) i jak zapowiada, będzie chciał zepsuć mu święta.

Wrzosek podczas gali KSW 39: Colosseum stracił pas wagi piórkowej. Polak jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Kleberem Koike Erbstem. Jego najbliższym rywalem będzie niepokonany w KSW Szymański.

 

- Jestem zadowolony, cieszę się, że przyjdzie mi skrzyżować rękawice z Romanem. Była miedzy nami mała wymiana zdań w mediach społecznościowych. On był przekonany, że odbierze mi pas, teraz nie mam go. Ta walka to eliminator do pojedynku o mistrzostwo - powiedział Wrzosek.

 

23 grudnia w Katowicach powalczy również Erbst, który w obronie pasa zmierzy się z Arturem Sowińskim. "Kornik" już raz pokonał urodzonego w Japonii zawodnika. 

 

Najważniejsze jest dla mnie pokazać, iż walka z Koike Erbstem była tylko wypadkiem przy pracy. Myślę, że moją najmocniejszą stroną jest przekrojowość w każdej płaszczyźnie. Roman pewnie będzie chciał sprowadzić mnie do parteru, ale odbije się jak od ściany. Zepsuję mu święta - dodał "Polish Zombie".

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze