Tomorrow.gg oficjalnie potwierdza zmiany w składzie

E-sport
Tomorrow.gg oficjalnie potwierdza zmiany w składzie
fot. tomorrow.gg

Zarząd tomorrow.gg oficjalnie potwierdził zmiany w składzie Counter-Strike’a: Global Offensive. Informacja o roszadach kadrowych podana została na Facebooku.

Przez wiele tygodni tomorrow.gg w swoich szeregach posiadało dwie formacje Counter-Strike’a: Global Offensive. Jedna z powodzeniem radziła sobie w Pucharze Polski Cybersport, zdobywając ostatecznie tytuł wicemistrza. Druga otrzymała natomiast promocję do sezonu zasadniczego Polskiej Ligi Esportowej i aktualnie zajmuje w niej dziewiąte miejsce. Wspólnym mianownikiem obu zespołów był duet składający się z Mateusza ‘jrz’ Jarosza oraz Macieja ‘DESTROJa’ Deorockiego. Najpierw zmiany w składzie tomorrow.gg ogłosiła Polska Liga Esportowa. Dziś już wiemy, że włodarze klubu faktycznie postanowili ograniczyć się do jednej sekcji.

Jak czytamy na oficjalnej stronie tomorrow.gg na Facebooku, skład ogłoszony w Polskiej Lidze Esportowej faktycznie jest ostatecznym wyborem zarządu. W związku z tym w kadrze nadal widnieją jrz oraz DESTROJ, a także Kuba ‘Markoś’ Markowski – zdobywca srebrnego medalu Pucharu Polski Cybersport. Poza tym w szeregach zespołu pojawiło się dwóch zupełnie nowych reprezentantów: Michał ‘MOLSI’ Łącki i Patryk ‘Sidney’ Korab. Oznacza to, że z organizacją Mikołaja Pecko na dobre pożegnać musieli się Jacek ‘Nexo’ Szmulkis, Bartłomiej ‘seton’ Malenga, Bartosz ‘fines’ Załęcki oraz Tomasz 'exhie' Tuszko. Pamiętający turniej w Poznaniu Szymon ‘JaKu’ Maciąg ulokowany został bowiem na rezerwie w PLE.

Skład tomorrow.gg:

 

Maciej "Destroj" Deorocki
Kuba "Markoś" Markowski
Patryk "Sidney" Korab
Michał 'molsi' Łącki
Mateusz "JRZ" Jarosz

Przed drużyną sporo wyzwań. Drugi sezon Polskiej Ligi Esportowej nie dobiegł jeszcze końca. tomorrow.gg ma więc jeszcze kilka kolejek, by poprawić swoją nieciekawą pozycję w klasyfikacji. W planach formacji jest też udział w krajowych oraz zagranicznych turniejach LAN-owych.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze