ACH Volley Lublana - Lokomotiv Nowosybirsk: Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
ACH Volley Lublana - Lokomotiv Nowosybirsk: Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W ostatniej rundzie eliminacji do fazy grupowej siatkarskiej Ligi Mistrzów ACH Volley Lublana zmierzy się z Lokomotiwem Nowosybirsk. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w środę w stolicy Słowenii. Transmisja meczu ACH Volley Lublana - Lokomotiv Nowosybirsk w Polsacie Sport Extra.

W poprzedniej rundzie eliminacji słoweński zespół pokonał w dwumeczu, bez straty choćby jednego seta, Mladost Brcko. Teraz czeka ich o wiele trudniejsze wyzwanie, ponieważ przeciwko podopiecznym Tomislava Smuca staną siatkarze z Nowosybirska, którzy w 2013 roku wywalczyli złote medale Ligi Mistrzów CEV oraz Klubowych Mistrzostw Świata.

Oprócz sukcesów na arenie międzynarodowej Lokomotiw może pochwalić się również dwukrotnym zdobyciem Pucharu Rosji, w 2010 oraz 2011 roku. Jeśli chodzi o ACH Lublana, to klub ten wywalczył o wiele więcej trofeów na krajowym podwórku. Złote medale mistrzów Słowenii, siatkarze ze stolicy zawieszali na swoich szyjach czternastokrotnie, natomiast w krajowym pucharze triumfowali dziewięć razy.

Mecz w Lublanie rozegrany zostanie w środę 8 listopada, natomiast rewanż odbędzie się cztery dni później w Rosji.

Transmisja meczu ACH Volley Lublana - Lokomotiv Nowosybirsk od godziny 17.50 w Polsacie Sport Extra. Komentuje Marek Magiera.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie