Wicemistrz świata wraca do gry. Bartas w Illuminar Gaming!

E-sport
Wicemistrz świata wraca do gry. Bartas w Illuminar Gaming!
fot. Illuminar Gaming

Illuminar Gaming otworzyło w swoich szeregach sekcję FIFA. Pierwszym zatrudnionym zawodnikiem jest legendarny na polskiej i utytułowany na światowej scenie Bartosz ‘Bartas’ Tritt.

Bartas należy do grona najbardziej utytułowanych i doświadczonych graczy FIFA w historii polskiego esportu. Tritt wsławił się zdobyciem tytułów wicemistrza świata World Cyber Games 2012 i wicemistrza Europy Samsung European Encounter 2012, ale na scenie aktywnie występował od 2003 roku. Zadebiutował  na targach Poznań Game Arena, by przez kolejne lata regularnie zaznaczać swoje nazwisko podczas imprez organizowanych pod szyldem ESL lub Cybersport. W 2013 roku zmniejszył swoją esportową aktywność i przerwał karierę. Tę wznowił dosłownie kilka miesięcy temu.

- Powracam by troszkę namieszać na scenie! Od dzisiaj będę reprezentował barwy iHG! Dzięki mojej nowej drużynie już dzisiaj chciałbym was zaprosić na mega opening pakietów FUT o wartości 2500zł! Oby coś fajnego wypadło – zapowiedział Tritt.Bartas jest nie tylko znakomitym zawodnikiem. Swoimi doświadczeniem dzieli się z młodymi adeptami gry FIFA, prowadząc kursy w Agencja Futbolu AZEF.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie