Fury chce walczyć z Bellew! Prezentuje kombinację, jaką by go znokautował (WIDEO)

Sporty walki

Tyson Fury (25-0, 18 KO) postanowił wykorzystać okazję i wybić jedno nazwisko ze swojej listy ofiar, którą wcześniej opublikował w mediach społecznościowych. Chodzi oczywiście o Tony'ego Bellew (29-2-1, 19 KO), który w poniedziałek dowiedział się, że nie powalczy z Davidem Haye'em.

Fury pozostaje nieaktywny od grudnia 2015 roku, kiedy to niespodziewanie wypunktował Władimira Kliczko. W ostatnim czasie zdradził jednak, że jest gotowy na powrót i prawdopodobnie wydarzy się to gdzieś w połowie 2018 roku. Wcześniej zamieścił w mediach społecznościowych listę potencjalnych przeciwników, na której znaleźli się między innymi Aleksander Powietkin (32-1, 23 KO), Joseph Parker (24-0, 18 KO), Anthony Joshua (20-0, 20 KO) czy też Tomasz Adamek (52-5, 30 KO).

Jednym z wymienionych był też Tony Bellew, który miał jednak zaplanowaną walkę z Davidem Haye'em w grudniu tego roku. "Problem" zniknął już w poniedziałek ze względu na kontuzję "Hayemakera", który musiał wycofać się z pojedynku. Fury zareagował błyskawicznie.

- Właśnie dowiedziałem się, że David Haye wycofał się z walki z Tonym Bellew. Będę gotowy na walkę z Bellew 5 maja w O2 Arena. Tak jak mówiłem wcześniej, jeśli chcesz walczyć z najlepszym ciężkim na świecie, który pokona każdego innego, to jestem gotowy i czekam na ciebie - powiedział.

Chwilę później opublikował kombinację, jaką - jak sam twierdzi - by go znokautował.

W załączonym materiale wideo ostatni występ Fury'ego.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie