PlusLiga: GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja w Polsacie Sport!

Siatkówka

Trzy dni po wygranej z MKS-em Będzin na parkiety PlusLigi powracają siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W zaległym meczu 9. kolejki pierwsza drużyna w ligowej tabeli zmierzy się w Katowicach z miejscowym GKS-em. Transmisja meczu GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 19:45 w Polsacie Sport.

Po dziesięciu rozegranych spotkaniach zespół Andrei Gardiniego ma na swoim koncie 29 punktów. W ostatni weekend siatkarze ZAKSY dopisali na swoim koncie trzy oczka po zwycięstwie z MKS-em Będzin i nadal pozostają niepokonani w tym sezonie na parkietach PlusLigi.

 

W zaległym spotkaniu 9. kolejki liderom polskiej ligi przyjdzie na wyjeździe zmierzyć się z zespołem GKS-u Katowice. Drużyna dowodzona przez Piotra Gruszkę zajmuje aktualnie 6. lokatę w tabeli, a w ostatniej kolejce musiała uznać wyższość PGE Skry Bełchatów.

 

Przed rozpoczęciem sezonu do katowickiej ekipy dołączyło pięciu nowych siatkarzy, w tym m.in. Dominik Witczak czy Marcin Komenda. Połączenie młodości z doświadczeniem i kolektyw całej drużyny do tej pory były najmocniejszymi stronami podopiecznych Gruszki. Zobaczymy, jak te atuty wypadną na tle doskonale dysponowanego zespołu ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

 

Transmisja meczu 9. kolejki PlusLigi GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godziny 19:45 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie