Dojdzie do rewanżu Żeromiński vs Wierzbicki? Są pierwsze informacje!

Sporty walki

Walka Michała Żeromińskiego (13-3-1, 1 KO) z Łukaszem Wierzbickim (14-0, 6 KO) podczas gali "Noc Wojowników" w Częstochowie zakończyła się kontrowersyjnym werdyktem. Już wiemy, że niepokonany pięściarz zgodził się na rewanżowe starcie, którego stawką będzie pas Mistrza Polski w kategorii półśredniej.

W Częstochowie podczas "Nocy Wojowników" kontrowersją zakończyło się starcie Żeromińskiego z Wierzbickim. Sędziowie przyznali zwycięstwo niepokonanemu pięściarzowi, choć pojawiały się opinie, że na zwycięstwo zasłużył radomianin. Żeromiński faktycznie przez długą część pojedynku wywierał presję i optycznie miał przewagę, ale sędziowie bardziej docenili pięściarza walczącego z kontry.

 

Wierzbicki nie chce pozostawiać wątpliwości, że jest pięściarzem lepszym i błyskawicznie zgodził się na rewanżową walkę z Żeromińskim. Nie wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej konfrontacji pomiędzy pięściarzami oraz czy Żeromiński będzie chciał ponownie zmierzyć się z 26-letnim pięściarzem. Na razie Wierzbicki musi przejść rekonwalescencję po złamaniu czwartej kości śródręcza, do którego doszło podczas gali w Częstochowie.

 


mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie