Siatkarska Liga Mistrzyń w Koszalinie

Siatkówka
Siatkarska Liga Mistrzyń w Koszalinie
fot. Chemik Police

W sezonie 2017/18 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie swe mecze Lidze Mistrzyń rozgrywać będą siatkarki Chemika Police. Mistrzynie Polski mecze ligowe rozgrywają w Policach. Ze względu na przepisy LM, nie mogą rozgrywać spotkań europejskich pucharów w hali przy ulicy Siedleckiej, dlatego trzeba było poszukać alternatyw.

– Koszalin był jednym z naszych pierwszych pomysłów. Przedstawiciele Koszalina od początku rozmów byli niezwykle zainteresowani, aby mistrz Polski rozgrywał mecze Ligi Mistrzyń w ich hali. Powiedzieli nam, że to elitarne rozgrywki sportowe i złożyli ofertę. W porównaniu do innych, jakie otrzymaliśmy, oferta koszalińska była najkorzystniejsza i bardzo atrakcyjna finansowo. Dlatego zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy – powiedział prezes Chemika Paweł Frankowski.

 

Chemik w Koszalinie na pewno rozegra minimum trzy spotkania grupowe Ligi Mistrzyń. Jeśli policzankom uda się wyjść z grupy – meczów może być więcej.

 

– To fantastyczna okazja sportowa i marketingowa. Mistrzynie Polski zagrają w naszym mieście. Kibice będą mieli okazje zobaczyć siatkarki ze światowego topu. Długo się nie zastanawialiśmy, złożyliśmy ofertę Chemikowi i cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia – stwierdził Łukasz Bednarek, dyrektor Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie.

RM, Chemik Police – Biuro Prasowe

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze