Napoli wychodzi do polskich kibiców! Kluczowa zmiana

Piłka nożna
Napoli wychodzi do polskich kibiców! Kluczowa zmiana
fot. PAP

Ze względu na wielkie zainteresowanie kibiców Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem, SSC Napoli postanowiło otworzyć się na polskich fanów na Twitterze. Od teraz lider włoskiej Serie A będzie zamieszczał wpisy także w języku polskim!

Piłkarzami Napoli od ubiegłego sezonu są Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, czyli kluczowe postaci reprezentacji Polski. Oczy polskich kibiców momentalnie więc zwróciły się na jeden z czołowych klubów Serie A, tydzień po tygodniu śledząc rezultaty zespołu z Neapolu i poczynania Biało-Czerwonych. Ci na Stadionie Świętego Pawła występują ze zmiennym szczęściem - Milik boryka się z kontuzjami, Zieliński zaś walczy o miejsce w środku pola. Wywołali jednak efekt podobny do "polskiej Borussii".

Ze względu na duże zainteresowanie z polskich adresów IP klub z Neapolu postanowił wyjść z pomocną ręką do kibiców, proponując wpisy w języku polskim. Lider Serie A pochwalił się tą zmianą na stronie internetowej:
- Fani z Krakowa, Warszawy i innych miast w Polsce - ojczyzny naszych gwiazd, Piotra Zielińskiego i Arka Milika - otrzymają dostęp do specjalnych treści dedykowanych dla nich z pomocą geo-targetowania, a także treści tworzonych na zasadzie ad-hoc.
Na Twitterze Włosi dodają: "Neapol jest jedyny klubem w Europie, dla którego Polska jest jednym z kluczowych rynków docelowych na Twitterze".

 

 

Zieliński w Napoli rozegrał 65 meczów, w których zanotował 10 bramek i 8 asyst. Milik do siatki trafił tyle samo razy, jednak na swoim koncie ma zaledwie 28 występów w błękitnej koszulce.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie