AGO Gaming w gronie dwudziestu najlepszych drużyn świata!

E-sport
AGO Gaming w gronie dwudziestu najlepszych drużyn świata!
fot. AGO Gaming

AGO Gaming awansowało w rankingu najlepszych drużyn świata. Redakcja HLTV.org umieściła Polaków w czołowej dwudziestce.

Niecałe pięć miesięcy zajęło graczom AGO Gaming wbicie się do czołowej dwudziestki świata drużyn Counter-Strike’a. „Aniołki” zostały przez serwis HLTV.org oficjalnie sklasyfikowane jako zespół tak zwanego „tieru drugiego”. Zadecydował o tym m.in. awans na światowe finały World Electronic Sports Games w Chinach. Tym samym spółka Dominika ‘GruBego’ Świderskiego wyprzedziła sekcje pokroju BIG, HellRaisers, Vega Squadron czy GODSENT. Biało-czerwoni po piętach depczą już graczom Space Soldiers i ex-Immortals.

 

Na fotelu lidera ponownie widzimy SK Gaming - zwycięzców EPICENTER w Sankt Petersburgu czy BLAST Pro Series w Kopenhadze. Brazylijczycy awansowali na pierwsze miejsce nawet po zmianie w składzie, która wiąże się ze stratą punktów w tabeli.

 

Virtus.pro nadal plasuje się w pierwszej dziesiątce klasyfikacji. „Złota piątka” - mimo fatalnego występu w Barcelonie - może poszczycić się obecnością na ósmym miejscu. Zawodnicy Teamu Kinguin wypadli z najlepszej trzydziestki, aktualnie piastując lokatę trzydziestą pierwszą, a PRIDE wytrwale goni czołówkę. „Orzełki” w tym momencie legitymują się pozycją numer trzydzieści sześć.

 

Czołowa dwudziestka świata według redakcji HLTV.org!

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze