Kapitan Tsubasa wróci na ekrany! Wystąpią Messi i Ronaldo

Inne
Kapitan Tsubasa wróci na ekrany! Wystąpią Messi i Ronaldo
fot. YouTube

Kreskówka, na której wychowały się tysiące młodych fascynatów piłki nożnej ma wrócić na ekrany! "Kapitan Tsubasa" robił furorę dwadzieścia lat temu, a potem został nieco zapomniany. Z okazji MŚ 2018 producenci popularnego anime postanowili napisać dwa nowe sezony, podczas których zobaczymy Leo Messiego, Cristiano Ronaldo czy Manuela Neuera!

Japoński chłopiec Tsubasa Ozora był bohaterem lat 90-tych, a jego piłkarskie losy znało większość zafascynowanych piłką nożną nastolatków. Pierwsze szlify zbierał w barwach klubu Nankatsu, by wkrótce założyć koszulkę reprezentancji Japonii. Z tą już za kilka miesięcy na mundialu zmierzy się reprezentacja Polski. Przed laty seria przedstawiała między innymi losy Kraju Kwitnącej Wiśni na mundialu w 2002 roku.

Tureckie media poinformowały, że w 2018 roku doczekamy się dwóch nowych sezonów o losach "Kapitana Jastrzębia" mimo, że emisja anime skończyła się wiele lat temu. Inspiracją dla twórców miały być zbliżające się mistrzostwa świata. Fabuła ma zawrzeć takie postaci, jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo i Manuel Neuer.

Ciekawe, czy w ramach grupowego spotkania Japończyków z Polską znajdzie się tam miejsce dla Roberta Lewandowskiego i spółki?

Wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia, jednak informację podało już wiele mediów, z Bundesligą na czele.

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie