Rozpoczęło się pompowanie balonika "Rosja 2018"

Piłka nożna

W piątek w Moskwie po losowaniu grup mistrzostw świata rozpoczęło się oficjalne pompowanie balonika pod nazwą „Rosja 2018”. Na początek mecz z Senegalem…

Losowanie grup mundialu wypadło dla nas świetnie. Od razu poczuliśmy, że to prawdziwe mistrzostwa świata. Zagramy z przedstawicielami Afryki (Senegal), Ameryki Południowej (Kolumbia) i Azji (Japonia). Trzeba powiedzieć, że to będzie dla nas doświadczenie wyjątkowe, bo w meczu o punkty z nikim spoza Europy nie graliśmy od lat. Ostatnio podczas mundialu 2006 z Kostaryką.

 

Chociaż to nie jest tak, że to futbol z innej planety. Jako tako piłkarze przecież się znają. Cuadrado z Wojciechem Szczęsnym z Juventusu, Piotr Zieliński z Kalidou Koulibalim z Napoli, Radamel Falcao z Kamilem Glikiem z Monaco, a Robert Lewandowski z Jamesem Rodriguezem z Bayernu Monachium.

 

Losowanie wywołało spore oczekiwania w narodzie, a patrząc na jej skład – możemy w niej zająć równie dobrze pierwsze miejsce, jak i ostatnie. Jak mawia klasyk… zdecyduje dyspozycja dnia. 28 czerwca okaże się, czy gramy dalej, czy mamy ten mundial z głowy.

 

Cały Cezary z Pazurem do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

Cezary Kowalski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie