Syn Ronaldo zaczarował całą obronę! Ojciec pochwalił się bramką (WIDEO)

Piłka nożna
Syn Ronaldo zaczarował całą obronę! Ojciec pochwalił się bramką (WIDEO)
fot. instagram

O ile problemy ze strzelaniem bramek ma w tym sezonie Cristiano Ronaldo, o tyle nie można tego powiedzieć o jego... siedmioletnim synu. Najstarsze dziecko gwiazdy Realu Madryt już stawia swoje pierwsze kroki na boisku, a widownię uraczył efektownym rajdem, podczas którego minął dwóch obrońców i wpakował piłkę do bramki między nogami bramkarza.

Cristiano Ronaldo w tym sezonie przeżywa prawdziwy kryzys, prawdopodobnie pierwszy tak poważny w całej karierze. Portugalczyk zatracił bramkostrzelność, do siatki w La Liga trafił zaledwie dwukrotnie w 14 występach.
 
W ślady ojca (w formie) z pewnością chce pójść jego najstarszy syn, Cristiano Ronaldo Jr. Chłopiec w tym roku świętował siódme urodziny i już stawia pierwsze kroki w futbolowym rzemiośle w jednej z podmadryckich szkółek.
 
Ojciec podgląda syna podczas meczów i często publikuje jego popisy za pomocą mediów społecznościowych. Ostatnio pokazał swoim fanom gola syna z rzutu wolnego, teraz przyszedł czas na indywidualny rajd zakończony golem. Cris Junior minął dwóch obrońców balansem ciała, po czym pokonał bramkarza strzałem między nogami.
 
 

⚽️🙌

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 2 Gru, 2017 o 1:33 PST

 

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie