Willa Mayweathera obrabowana!

Sporty walki
Willa Mayweathera obrabowana!
fot. Instagram

Czasami chwalenie się wypoczynkiem w mediach społecznościowych nie popłaca. Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) aktualnie przebywa w Chinach, ale na pewno nie ucieszyła go wiadomość o włamaniu do jego luksusowej willi położonej w Beverly Hills. Według serwisu TMZ wartość skradzionych rzeczy przekroczyła ponad 10 tysięcy dolarów.

Mayweather po zwycięstwie w kasowej walce z Conorem McGregorem powrócił na spokojną, sportową emeryturę. Pięściarz za pojedynek z Irlandczykiem zarobił oszałamiającą kwotę około 300 milionów dolarów. Za wypłatę pozwolił sobie m.in. na zakup ekskluzywnej willi w Beverly Hills w stanie Kalifornia wartej ponad 26 milionów dolarów.

 

Podczas wyprawy pięściarza dookoła Chin jego posiadłość przeszła prawdziwy chrzest - przetrwała pierwszy rabunek. W willi znaleziono wybite okno, a straty wyceniono na ponad 10 tysięcy dolarów. Zginęły tylko drobiazgi, w tym m.in. eksluzywne okulary.

Znanemu z rozrzutności Mayweatherowi raczej dobrego humoru bardzo nie popsuje. Jak widać na załączonych zdjęciach na kontynencie azjatyckim niepokonany pięściarz bawi się doskonale.

 

 

Forbidden City Beijing,China 「金錢團隊」 Photo Credit: @ikitchie

Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather) 1 Gru, 2017 o 2:07 PST

 

 

 

Here in Beijing, China at “The Great Wall Of China”, considered to be one of the greatest Wonders of The World! It’s always been on my list of places to see throughout my travels in life however, timing is everything. Coming here with 23 people has been a great experience and it doesn’t hurt to get paid $3,000,000. to simply visit and vacation here in luxury for a few days. With money this long, everything is different. I move different, I dress different and I live different because my money is extremely different! i want to thank my cousin @dejuanblake and his @affiliationmanagement company for putting this all together. 「金錢團隊」 Photo credit: @lapistolpete @idriserba videographer: @jamesdayap

Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather) 27 Lis, 2017 o 9:23 PST

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze