Kiks roku w FIFA 18? Piłkarz Juventusu nie dał rady trafić do "pustaka"! (WIDEO)

E-sport
Kiks roku w FIFA 18? Piłkarz Juventusu nie dał rady trafić do "pustaka"! (WIDEO)
fot. EA Sports

Spektakularnym kiksem "popisał się" wirtualny odpowiednik zawodnika Juventus F.C. Alexa Sandro. W trakcie meczu trybu FIFA Ultimate Team piłka trafiła pod nogi Brazylijczyka, który nie był w stanie umieścić jej w bramce ze "spektakularnej" odległości... sześciu metrów.

Nieudana dobitka w wykonaniu Sandro jest z pewnością jednym z najlepszych przykładów na niemoc strzelecką w grze FIFA 18. Wpisanie się na listę strzelców w tej sytuacji powinno być dla lewego obrońcy jedynie formalnością, jednak mając przed sobą wyłącznie pustą bramkę, w sobie tylko znany sposób posłał piłkę obok lewego słupka.

 

Zagrożenia dla nieudolnego piłkarza nie stanowił już nawet bramkarz drużyny przeciwnej, który po strzale jednego z kolegów Sandro od dawna leżał na murawie. Co więcej strzałka opisująca teoretyczny tor lotu piłki wymierzona była w sam środek bramki. Precyzja dobitki nie odzwierciedliła jednak w żadnym stopniu zamiarów strzelca.

Na podstawie tej sytuacji można zauważyć, że w FIFA 18 nawet zawodnicy najlepszych klubów na świecie są w stanie zaprezentować poziom rodem z ósmej ligi mistrzów!

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze