Perez: Neymar mógłby zdobyć Złotą Piłkę grając w Realu

Piłka nożna
Perez: Neymar mógłby zdobyć Złotą Piłkę grając w Realu
fot.

Florentino Perez pękał z dumy widząc jak gwiazda jego klubu, Cristiano Ronaldo, odbiera piątą w karierze Złotą Piłkę. Wykorzystał tą okazję, aby poruszyć temat Neymara, który zdaniem włodarza Realu Madryt mógłby pójść w ślady Portugalczyka dołączając do "Królewskich".

Zwycięzcą plebiscytu magazynu "France Football" po raz piąty został Cristiano Ronaldo. To czwarte wyróżnienie dla Portugalczyka za czasów gry w Realu Madryt. Jedną z nagród odebrał jeszcze reprezentując barwy Manchesteru United. - Myślę, że Cristiano Ronaldo jest spadkobiercą Alfredo Di Stefano. To duma, że jest z nami tak wspaniały piłkarz - skomentował Perez.

Za plecami CR7 uplasował się Lionel Messi. Trzecie Miejsce zajął Neymar. Brazylijczyk w głosowaniu uzyskał prawie trzy razy mniej głosów niż Ronaldo i dwa razy mniej niż Messi.

Perez uważa, że jest recepta na niepowodzenie zawodnika PSG. - Gra w Madrycie z pewnością ułatwiłaby mu walkę o Złotą Piłkę. Real to klub, który daje wielkim piłkarzom wszystko, czego potrzebują - powiedział. - Wiadomo, że w przeszłości chciałem sprowadzić Neymara - dodał.

CM, Polsat Sport, marca.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie